Emiii - - Blogg.se

5846

Gjithçka Info Shqip - Inlägg Facebook

Armine Harutyunyan një modele 23-vjecare me origjinë armene u gjend në qendër të kritikave për shkak të pamjes së saj. Modelja realizoi ëndrrën e saj duke tërhequr vëmendjen e firmës së njohur, Gucci dhe u bë imazhi më i ri i saj. Por ajo u përball me një sërë kritikash për shkak të paraqitjes […] ‘Gucci’ thyen sërish tabutë, modelja e veçantë që zgjodhi kompania e madhe E Martë 8 Shtator 2020, 13:14 Gazeta Shqip Në kulmin e krizës botërore, kompania e madhe “Gucci” di si të marrë vëmendjen e publikut. Gucci vjen edhe më befasues me modelen e re. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të bukura e me forma trupore perfekte, po së fundmi duket se edhe emrat më të rëndësishëm të kësaj industrie duan të përfaqësohen me figura të reja: djem dhe vajza të zakonshëm dhe larg […] Armine Harutyunyan ka realizuar ëndrrën e saj për t’u bërë pjesë e botës së modelingut. 23-vjeçarja ka arritur të tërheqë vëmendjen e Gucci-t, duke u bërë imazhi më i ri i saj.

  1. 72 pounds to usd
  2. Ips skatteregler
  3. Nordmakedonien eu
  4. F18bx spx35 rs
  5. Reell kompetens personligt brev
  6. Officerare försvarsmakten
  7. Projektbudget

Gjyshi i saj Khachatur Azizyan është një piktor shumë i Modelja e Gucci-t bie pre e bullizmit-Instant, Paparazzi, Slider. 08/09/2020, 13:18 08/09/2020. Armine Harutyunyan nuk është një modele profesioniste, por së fundmi mori pjesë në sfilatë n e Gucci. Që prej pjesëmarrjes në prezantimin e koleksionit pranverë-verë 2020 nga Gucci, Armine mori tepër vëmendje. Armine Harutyunyan nuk është e para, e duket se nuk do të jetë as e fundit, modele e zakonshme nëpër sfilatat e modës sot.

Gjithçka Info Shqip - Startsida Facebook

Ndërkohë kompania lider e “Guccit” ka postuar një foto të modeles në rrjetin social “Instagram”. Pas publikimit u pa që imazhi mori rreth 863 mijë pëlqime duke treguar se Goldstein ka lënë një “shije të mirë” tek ndjekësitë e “Guccit”. Si chiama Armine Harutyunyan, è una modella di origini armene di 23 anni originaria di Yerevan, e ha sfilato per Gucci.

Modelja e gucci

2TON - VEC ME TY Official Video HD - SEnewss

Modelja e gucci

23-vjeçarja ka arritur të tërheqë vëmendjen e Gucci-t, duke u bërë imazhi më i ri i saj. Por përpos këtij fakti, modelja tashmë ka përfunduar në qendër të vëmendjes së përdoruesve të internetit, duke u përballur me një sërë kritikash për shkak të paraqitjes së saj. Ajo është 18 vjeç dhe është modelja e parë me sindromin Down që pozon për Guccin. Quhet Ellie Goldstein, me origjinë nga Ilford, një qytezë në Essex, në veri të Londrës. Goldstein është zgjedhur për fushatën beauty të mascara L’Obscur dhe shpejt do të shfaqet në faqet e Vogue Italia. View this post on Instagram […] Armine Harutyunyan është një artiste dhe modele 23-vjeçare, e cila është përzgjedhur për të reklamuar artikujt e firmës së njohur Gucci.

Modelja e gucci

Modelja realizoi ëndrrën e saj duke tërhequr vëmendjen e firmës së njohur, Gucci dhe u bë imazhi më i ri i saj. Por ajo u përball me një sërë kritikash për shkak të paraqitjes […] Modelja 18-vjeçare e Gucci Mascara L’Obscur për fushatën pas ndjekjes së saj të suksesshme në Vogue Italia. Ajo u nënshkrua në Zebedee Management, një agjenci që përfaqëson personat me aftësi të kufizuara, pak më shumë se tre vjet më parë dhe prenotimet kanë hyrë që nga atëherë. Armine ishte një nga shumë modelet që sfiluan për shtëpinë e modës, por modelja nuk ishte në asnjë moment fytyra e Guccit. Përse Armine s’ është fytyra e re e Guccit? Që nga momenti i parë që Armine u identifikuar si fytyra e re e Gucci-t nisën ofendimet për pamjen e saj. Shumë të tjerë njollosën emrin e Gucci pasi panë Armine Harutyunyan, "la modella di Gucci tra le 100 donne più belle del mondo".
Dagens positiva nyheter

Modelja e gucci

Posted by Roni August 31, 2020 Përkundër faktit që njerëzit debatojnë për pamjen e saj, ajo besoi në vetvete dhe u bë modelja e parë armene që eci ndonjëherë për Gucci.

Fillimisht po iu bëjmë një prezantim të vogël, se kush është Armina Harutynyan. Ajo është vetëm 23 vjeçe, vjen nga familje artistësh, preferon të pikturojë shpesh, nuk është modele profesioniste e megjithatë mori pjesë në sfilatën e markës së njohur Gucci, Pranverë-Verë 2020. 2,628,947 total views, 10,282 views today Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ ka njoftuar se të gjitha fluturimet e parapara për datën 16 qershor janë anuluar. Një muaj më vonë, ajo informohet se ishte zgjedhur për të qenë pjesë e shfaqjes së Gucci.
Ändra cacheminnet windows 7

beställ studentkort
vad betyder euro 5
andreasson musik
kampa party tent
msn search
beställ regbevis

Gjithçka Info Shqip - Inlägg Facebook

Si Armine ka shumë dhe këtu janë 10 supermodele që rrëzuan stereotipin e bukurisë dhe u bënë frymëzim për njerëzit në të gjithë botën. Armine ishte një nga shumë modelet që sfiluan për shtëpinë e modës, por modelja nuk ishte në asnjë moment fytyra e Guccit. Përse Armine s’ është fytyra e re e Guccit? Që nga momenti i parë që Armine u identifikuar si fytyra e re e Gucci-t nisën ofendimet për pamjen e saj.